توسعه کسب و کار

توسعه کسب‌وکار (انگلیسی: Business development ) زیرمجموعه ای از حوزه‌های کسب‌وکار، تجارت و نظریه سازمانی است، که هدف آن ایجاد ارزش بلند مدت برای یک سازمان، از طریق مشتریان، بازار و ارتباطات فردی می‌باشد و مستلزم فرایندهایی برای توسعه و پیاده‌سازی فرصت‌های رشد در داخل و بین سازمان‌ها است.

توسعه کسب‌وکار شامل کلیه برنامه‌ریزی‌ها، استراتژی‌ها، فرایندها و اقداماتی است، که در راستای ایجاد و پیاده‌سازی فرصت‌های رشد یک سازمان لازم می‌باشند. هدف از توسعه کسب‌وکار خلق ارزش بلند مدت و پایدار برای یک کسب‌وکار و مشتریان آن می‌باشد. در عمل مفهوم توسعه کسب‌وکار، کلیه فعالیت‌های راهبردی و عملیاتی، از مرحله شکل‌گیری یک ایده، تا راه اندازی کسب‌وکار جدید، یا گسترش کسب‌وکار موجود و حرکت آن در مسیر موفقیت، درآمد زایی و ارزش آفرینی را در بر می‌گیرد.

برای توسعه کسب و کار بین المللی و داخلی خود می توانید از طریق راه اندازی سایت یا راه اندازی شبکه های اجتماعی و ایجاد محتواهای منحصربه فرد و مناسب قدمی قوی برای کسب و کار خود بردارید . فکر کنید شما صاحب یک مغازه هستید که فقط در یک منطقه فروش دارید و برای اینکه بتوانید فروش خود را بالا ببرید باید خود را در شهر شناخته کنید. که برای این کار هزینه زیادی لازم است که اصلا توصیه نمی شود . روش های نوین توسعه کسب و کار اجرایی خواهد بود.

 

توسعه کسب و کار

احسان ساجدی
برچسب ها
# Business # developer
ارسال شده در
دسته بندی نشده

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گروه بین المللی ایرانیان

آخرین نمونه کارها

به کمک نیاز دارید؟

ساعات کاری: شنبه تا پنجشنبه, 9 تا 17
کپی رایت 2023, . تمامی حقوق سایت برای گروه ایرانیان محفوظ است.